פעילויות

מפגש פשוט

סדנא לתרגול ושיפור תקשורת בין אישית ומיומנות חברתית, דרך כלים של תיאטרון ואלתור (אימפרוביזציה).

על המנחה

רומן קוייפמן

רומן קוייפמן יליד 1978 נשוי למור ואבא לים. מאז 2006 פעיל כיוצר עצמאי ומורה בעולם אומנויות המופע. ליצנות, תיאטרון, קרקס, פרפורמנס ואלתור. מ2015 עובד באופן רציף עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים בכל הגילאים ובכל רמות תפקוד. ביניהם אנשים בעלי מגבלויות פיזיות קשות, אוטיזם, מוגבלות שכלית התפתחותית, תשושי נפש, מתמודדים עם פגיעות נפש, עיוורון, חרשות ועוד.

על הפעילות

סדנא לתרגול ושיפור תקשורת בין אישית ומיומנות חברתית, דרך כלים של תיאטרון ואלתור (אימפרוביזציה). אני מאמין באלתור כהתנסות ביצירת קשר, פיתוח יכולת הקשבה אל האחר, לחוש את מצבו ברגע מסויים וכתוצאה מכך להגיב באופן מדויק לאותו רגע – כך נוצר דיאלוג, נוצרת תקשורת.
משחק תיאטרלי מצדו, מאפשר לנו להיכנס רגע ל"נעליו" של האחר, להביט על המצב מזווית אחרת וכך לקבל תמונה יותר שלמה ולהיפתח לעמדה שונה ואפשרויות תגובה שונות.
שיפור בנוכחות פיזית, תומך בביטחון עצמי ומחזק את הרשות להביע וליצור קשר, לכן כדי ליצור תהליך שלם יותר ניתן מקום למגוון הכלים שברשותינו – קול, תנועה ומילים.

חוויה מיוחדת שלי בעבודה שעשיתי עם בעלי מוגבלויות

מאז 2015 אני עובד באופן קבוע עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים ונהנה, כמעט מכל רגע 🙂 למרות האתגרים. החברי בעלי מוגבלויות לימדו אותי לראות את הניצוץ הבלתי נתפס של הרוח האנושית בכל אדם.
אחד החוויות המשמעותיות עבורי זה לראות את החברי "מתעוררים" וחיוך עולה על פניהם כש אני נכנס גם כש זה מקום שאני מלמד בו כבר יותר מ6 שנים.
זוכר איך אישה עם נכות פיסית קשה, בכיסא גלגלים, אמרה לי בסוף המפגש שבשיעורים שלי היא מרגישה חופש.

למה אני בוחר לעבוד עם בעלי מוגבלויות?

אני עובד עם כל אדם ואישה באשר הם. בלי קשר לאופן בו החברה מגדירה אותם.

הפעילות מתאימה לילדים ומבוגרים.

מה תקבלו?

  • זיהוי הכוחות האישיים והיכולת להשתמש בכוחות אלו בתוך אינטרקציה חברתית.
  • זיהוי הצרכים שלנו והיכולת להביע אותם בתוך הקשר חברתי.
  • הרחבת אפשרויות התגובה שלנו בהתאם למצב המשתנה.
    בתוך העבודה על היחסים הבין אישיים, נעסוק בשאלות הקשורות בתזמון: מתי ואיך ליזום ולהביא משהו חדש לסיטואציה, מתי ואיך להצטרף ליוזמה של אחרים, איך לקחת רגע נשימה ולהתבונן כדי להעריך נכון את המצב ולבחור תגובה. כמו כן נשאל, מה אני יכול לתת, לקבל ולקחת בכל סיטואציה, לעצמי ולאחרים.
יש לך משהו ייחודי להציע?

יש לך פעילות חדשה להציע לנו?
חסרה פעילות שהיית רוצה שתהיה? כתבו לנו.

השאר פרטים ונחזור אלייך עם הצעת מחיר!

festival ruach gabit title
23-25/6/2022

פסטינופש רוח גבית הוא חוויה יוצאת דופן המותאמת במיוחד לאנשים עם מוגבלות. האווירה המקרבת, היציאה מהשגרה, הרוגע, הריקודים, הסדנאות, הנוף היפה והמפגש עם אנשים דומים מכל הארץ.

בואו להירשם לחוויה יוצאת דופן!

festival ruach gabit title
23-25/6/2022

פסטינופש רוח גבית הוא חוויה יוצאת דופן המותאמת במיוחד לאנשים עם מוגבלות. האווירה המקרבת, היציאה מהשגרה, הרוגע, הריקודים, הסדנאות, הנוף היפה והמפגש עם אנשים דומים מכל הארץ.

רוצה להתנדב?
רוצה להיות חלק מחוויה ייחודית, מקרבת ומעצימה?