פעילויות

ג'אגלינג \ להטוטנות

סדנאת ג'אגלינג מיוחדת הישר מן הקרקס, עם מגוון של כעשרה סוגי כלים מקצועיים, כמו, מקלות פרח, דיאבלו, חישוקים, צלחות סיניות, פוייז, כדורים ועוד הפתעות.

על המנחה

רומן קוייפמן

רומן קוייפמן יליד 1978 נשוי למור ואבא לים. מאז 2006 פעיל כיוצר עצמאי ומורה בעולם אומנויות המופע. ליצנות, תיאטרון, קרקס, פרפורמנס ואלתור. מ2015 עובד באופן רציף עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים בכל הגילאים ובכל רמות תפקוד. ביניהם אנשים בעלי מגבלויות פיזיות קשות, אוטיזם, מוגבלות שכלית התפתחותית, תשושי נפש, מתמודדים עם פגיעות נפש, עיוורון, חרשות ועוד.

על הפעילות

סדנאת ג'אגלינג מיוחדת הישר מן הקרקס, עם מגוון של כעשרה סוגי כלים מקצועיים, כמו, מקלות פרח, דיאבלו, חישוקים, צלחות סיניות, פוייז, כדורים ועוד הפתעות. הסדנא מתאימה גם למי שרוצה לחוות את עולם הלהטוטים בפעם הראשונה וגם לבעלי ניסיון. אני אהיה שם עם הידע המקצועי, כדי לעזור, להדריך, לענות על כל שאלה וללמד תרגילים חדשים. יש לי ניסיון רב כמורה לג'אגלינג עם קבוצות בגילאיים שונים ורמות תפקוד שונות. אני משלב ג'אגלינג ככלי טיפולי וחינוכי בעבודתי.

חוויה מיוחדת שלי בעבודה שעשיתי עם בעלי מוגבלויות

לחידע ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות מכל הסוגים וצוות מדריכות שמיומן בהתאמת הפעילות לאוכלוסיה המיוחדת. לחידע ניסיון רב שנים בעבודה עם עמותת רוח גבית וכן עם עמותות נוספות כמו שמחה לילד, כנפיים של קרמבו, אלוט, קשר ועוד..

למה אני בוחר לעבוד עם בעלי מוגבלויות?

השליחות המשמעותית ביותר היא להביא שמחה ולתת לאחר, עבודה עם אוכלוסיות מיוחדות מאפשרת לנו להגשים את החזון והשליחות של העסק ושלנו כאנשים.

הפעילות מתאימה לילדים ומבוגרים.

מה תקבלו?

  • הנאה והעצמה אישית.
  • פיתוח קוארדינציה ומוטוריקה בהתאם ליכולת.
  • למידה של מיומנות חדשה בכיף.
  • שינוי תפיסה לגבי היכולות שלנו.
יש לך משהו ייחודי להציע?

יש לך פעילות חדשה להציע לנו?
חסרה פעילות שהיית רוצה שתהיה? כתבו לנו.

השאר פרטים ונחזור אלייך עם הצעת מחיר!

festival ruach gabit title
23-25/6/2022

פסטינופש רוח גבית הוא חוויה יוצאת דופן המותאמת במיוחד לאנשים עם מוגבלות. האווירה המקרבת, היציאה מהשגרה, הרוגע, הריקודים, הסדנאות, הנוף היפה והמפגש עם אנשים דומים מכל הארץ.

בואו להירשם לחוויה יוצאת דופן!

festival ruach gabit title
23-25/6/2022

פסטינופש רוח גבית הוא חוויה יוצאת דופן המותאמת במיוחד לאנשים עם מוגבלות. האווירה המקרבת, היציאה מהשגרה, הרוגע, הריקודים, הסדנאות, הנוף היפה והמפגש עם אנשים דומים מכל הארץ.

רוצה להתנדב?
רוצה להיות חלק מחוויה ייחודית, מקרבת ומעצימה?